RUČNÍ MYTÍ

Našim klientům nabízíme prémiové ruční mytí vozu a šetrné čištění interiéru. I když ruční mytí trvá déle než na auto myčce, zachová lak vašeho vozu bez poškození a v té nejvyšší možné kvalitě.

Šetrné ruční mytí zajistí čistý vůz bez poškození laku kartáči. Tento způsob mytí auta navíc kombinuje rozumnou cenu a kvalitní umytí vozu. Ruční mytí je v zimě tím nejšetrnějším mytí exteriéru vozidel, z důvodu kompletního vysušení gumových těsnění a prostorů ve dveřích. Tím nedochází k přimrzání tohoto těsnění ke karoserii vozidla.

Vůz nejprve předmyjeme aktivní pěnou, odstraníme silné nečistoty a vyčistíme podběhy, disky, zádveří a další hůře přístupná místa. Poté přistupujeme k pečlivému ručnímu mytí auta za pomocí kvalitního ph neutrálního šamponu. Karoserii následně vysušíme a doleštíme lakované části.

Rádi se postaráme také o suché čištění interiéru vašeho vozidla. Zajistíme komplexní luxování interiéru vozidla, ošetření plastů, čištění a impregnaci kůže, leštění oken a lesklých otvorů i další údržbu interiéru.

Sedadla z kůže vyžadují pravidelné šetrné čištění přípravky pro to určenými a následné vyživení či aplikaci otěruvzdorné ochrany. Věnovaná péče cílí na prodloužení životnosti kůže a zároveň udržitelnosti původně jakostního vzhledu.

V rámci péče o látková sedadla, koberce a čalounění volíme v závislosti na znečištění mezi suchým a polosuchým povrchovým čištěním či tepováním.

Palubní desky, dveřní a další plochy interiéru vozidla ošetřujeme jemnými štětci, mikrovláknovými utěrkami a příslušnými čistícími prostředky. Vždy je kladen důraz na volbu nejvhodnějších chemických prostředků na ošetřovaný materiál.

Rozsah služeb je přizpůsoben požadavkům každého zákazníka. Veškeré čištění provádí vysoce kvalifikovaný personál za použití nejmodernějších technologií a kvalitních čisticích prostředků.

Chcete znát naše ceny?