NOVĚ ČISTÍME VŠECHNY TYPY FILTRŮ VČETNE SCR KATALYZÁTORŮ

16.02.2017

Některé způsoby čištění filtrů částic mohou filtry poškodit, že pak nebudou funkční. Nejen že nebudou filtrovat, ale začne to vadit řídící jednotce motoru, která se s tím začne vyrovnávat, bohužel ke škodě majitele vozidla, po svém. Toto video velmi stručně popisuje, co čištění obnáší a že samotné čištění, je jen zlomek problematiky zanášejících se filtrů. Mohou za to totiž motory a jiné systémy, ne filtry samotné. Proto se věnujeme diagnostice, nikoliv jen čištění.

ADVANPURE

Čistíme všechny typy DPF a SCR do 24 hodin bez řezání

Jako jediní na trhu vlastníme certifikát TÜV na čištění filtrů částic!
U Advanpure se specializujeme nejen na čištění filtrů částic (DPF / FAP) a katalyzátorů (DOC), ale také na komplexní hloubkovou diagnostiku celých emisních systémů, na kterou v celé servisní síti Advanpure dohlížíme z titulu certifikovaného školícího střediska Ministerstvem dopravy.

Našim každodením cílem je vyřešení problémů našich zákazníků s ucpaným DPF na území celé Evropy . U nás jste správně, ať už jde o osobní či nákladní automobil, autobus, traktor nebo jiný stroj.

Je Váš DPF filtr ucpaný? Žádný problém. Vyčištění DPF do 24 hodin. Čistíme nejlevněji všechny typy DPF a SCR do 24 hodin se zárukou. Umíme ho vyčistit bez rozříznutí obalu výfuku! Nová protisměrná technologie čištění Advanpure cleaning technology je založena na dlouholetých zkušenostech německé společnosti Advanpure GmbH. Během čistícího procesu dochází k šetrnému, avšak účinnému odstranění min.95% popela nahromaděného uvnitř filtru, díky kterému se filtr ucpává. Jako záruka kvality je ke každému čištění přiložen protokol z čištění kde naleznete podrobné informace o výsledku vyčištění. Více o protisměrné technologii čištění naleznete na stránce čištění DPF z odkazu v horním menu.

Kvalitním čištěním však celá problematika nekončí. Stejně důležité je kvalitní provedení diagnostiky. Mnohdy nemá smysl do čištění filtru pevných částic vůbec investovat. To bývá tehdy, když je příčina ucpání filtru někde jinde. V takovém případě nebývá filtr zanešen popelem, ale sazemi, které vozidlo umí většinou vypálit samo, dokud není filtr pevných částic ucpán natolik, že jde vozidlo nastartovat. Stačí jen pravou příčinu zanášení odstranit a spustit servisní regeneraci. I v případě, je-li filtr plný popela a musí být odeslán k čištění, je po vyčištění filtru potřeba nutné dobře ovládat diagnostické řemeslo. Proto si německá společnost čistící filtry částic, vybrala jako zastoupení Advanpure pro Česko a Slovensko právě nás.

Máte zájem o čištění filtrů?